Antapanacea

Вітамін С: добова потреба та функції1 min read

Поділитись

Час читання: < 1 хв.

     Вітамін С (аскорбінова кислота) є біологічно активною органічною сполукою, яка бере безпосередню участь у будові клітин органів і тканин. Він відповідає за фагоцитоз, розмноження, рух і міграцію лімфоцитів, які активно борються з патогенними мікроорганізмами.

     На добу доросла людина повинна споживати приблизно 60-90 мг аскорбінової кислоти. Самостійно вона в організмі не синтезується, тому необхідно її обов’язкове надходження з їжею або натуральними харчовими добавками. Аскорбінова кислота, потрапляючи в тонкий кишківник, засвоюється в ньому та проникає в кров. Таким чином, вона вільно розноситься в усі органи та тканини.

Вітамін С є потужним антиоксидантом і виконує ряд важливих функцій:

 1. Захищає організм від впливу вірусів, бактерій, підвищує здатність організму розпізнавати збудників інфекції й ефективно знищувати їх;
 2. Стимулює ранозагоювальні процеси, має протизапальний ефект;
 3. Доброчинно впливає на синтез гормонів;
 4. Бере участь у нормалізації процесів кровотворення, знижує поросність судин і капілярів;
 5. Бере безпосередню участь в синтезі колагену, який відповідає за ріст м’язової, хрящової та кісткової тканини в організмі людини;
 6. Контролює регуляцію обміну речовин;
 7. Нейтралізує токсини, стимулює швидке виведення вільних радикалів, важких металів і їх похідних;
 8. Надає протиалергічну дію;
 9. Позитивно впливає на діяльність залоз внутрішньої секреції (щитоподібної, підшлункової);
 10. Нормалізує жовчовиділення;
 11. Зменшує утворення холестерину та його відкладення на стінках судин;
 12. Відповідає за нормальний стан зубів, шкіри, кісток.

     Вітамін С допомагає побороти стрес, хронічну втому, підвищує опірність всього організму, сповільнює процеси старіння. Бере участь у всіх регенеративних процесах в організмі. Сприяє швидкій нейтралізації та виведенню з організму отруйних шкідливих речовин. Його рекомендують приймати при простудних захворюваннях верхніх дихальних шляхів.

Close

IMMUNE ON

299 грн.
Таблетки на рослинній основі - підвищують захисні властивості організму і його резистентність до різних несприятливих факторів зовнішнього середовища та знижують ризик захворюваності вірусами та бактеріями, що потрапляють до організму через дихальні шляхи. Щоденне вживання ImmuneON не просто забезпечує організм рекомендованою добовою нормою корисних нутрієнтів, а й створює надійний захист від потрапляння шкідливих мікробів до організму.

Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *