fbpx
Головна Сторінка » Опис товару

IMMUNE ON

GLUTEN FREE

SUGAR FREE

VEGAN

GMO FREE

Таблетки на рослинній основі - підвищують захисні властивості організму і його резистентність до різних несприятливих факторів зовнішнього середовища та знижують ризик захворюваності вірусами та бактеріями, що потрапляють до організму через дихальні шляхи.

Щоденне вживання ImmuneON не просто забезпечує організм рекомендованою добовою нормою корисних нутрієнтів, а й створює надійний захист від потрапляння шкідливих мікробів до організму.

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ
✓ для профілактики застуд і захворювань дихальних шляхів;
✓ у разі застудних і вірусних захворювань (ГРВІ, грип);
✓ для відновлення голосу та зв’язок;
✓ при появі відчуттів дискомфорту, першіння та сухості в роті;
✓ у разі захворювань верхніх дихальних шляхів (ларингіт, фарингіт, тонзиліт, бронхіт, ангіна, трахеїт, пневмонія);
✓ у разі захворювань порожнини рота (стоматит, герпес, пародонтоз, механічні пошкодження);
✓ поверхневих ушкодженнях і дисбіозі слизових оболонок.

Рекомендовано вживати: дітям віком від 7 до 14 років по 1 таблетці 2-3 рази на день; дітям від 14 років та дорослим по 1-2 таблетці 3-4 рази на добу.
Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до окремих компонентів, цукровий діабет, вагітність, період лактації у жінок, дитячий вік до 7 років.
ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕПАРАТУ
На 100% рослинний препарат, поєднує ефекти від перорального прийому та інгаляцій. Натуральні ефірні олії, що вивільняються під час розсмоктування таблетки, немов захисна маска, огортають слизову оболонку в роті та носі, створюючи надійний антимікробний бар’єр. А при диханні потрапляють в дихальні шляхи, забезпечуючи протизапальну, антисептичну, легку знеболювальну дію, пришвидшуючи регенерацію дрібних пошкоджень слизової.
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря. Містить фруктозу. Не містить ГМО, глютену, цукру та продуктів тваринного походження.
Дієтичні добавки не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.
Харчова (поживна) цінність на 1 таблетку (0,8 г): білки – 0; жири – 0; вуглеводи – 0,7.
Енергетична цінність (калорійність) на 1 таблетку (0,8 г): 2,8 ккал.

HERB ENERGY

GLUTEN FREE

SUGAR FREE

VEGAN

GMO FREE

Herb Energy – джерело надходження натуральних вітамінів, мінералів й антиоксидантів, що містяться у рослинних екстрактах. Вони дозволяють природним шляхом відчути прилив енергії та життєвих сил і покращують загальне самопочуття.
Препарат Herb Energy допоможе швидко відновитись після тривалих фізичних і розумових навантажень. Він швидко стимулює організм і дозволить активно відпочивати навіть після насиченого робочого дня.

Переваги Herb Energy
• Наділяє енергією на весь день
• Підвищує витривалість
• Покращує розумову діяльність
• Усуває втомлюваність та занепад сил
• Заряджає бадьорістю та тонізує

GOOD MOOD

GLUTEN FREE

SUGAR FREE

VEGAN

GMO FREE

Good Mood – унікальна розробка бренду ANTA Panacea. Це дієтична добавка, що містить у складі екстракт канабісу, який дозволяє відновлювати та підтримувати психологічну рівновагу, але не містить галюциногенів.
Регулярне вживання цього комплексу екстрактів рослин-антидепресантів позитивно впливає на нервову систему: допомагає усунути емоційний дисбаланс та перепади настрою, звільнитись від апатії та роздратованості

Переваги Good Mood
• Покращує настрій та сон
• Звільняє від стресу та його наслідків
• Усуває тривожність
• Допомагає зберігати спокій
• Бореться з сезонною депресією