Antapanacea

Олія чайного дерева проти сезонних вірусів та застуд1 min read

Поділитись

Час читання: < 1 хв.

     Олія чайного дерева – одна з найцінніших у медичному відношенні ефірних олій. Її називають природним антисептиком завдяки активному впливу на всі три категорії мікроорганізмів, що викликають інфекції: бактерії, віруси та грибки. Антисептична активність чайної олії перевищує у 100 разів антисептичні властивості карболової кислоти, але при цьому вона абсолютно нешкідлива для людини.

     Витягають її з чайного дерева, яке належить до сімейства миртових. Батьківщиною цієї рослини вважається Австралія. Олію отримують з листя рослини за допомогою методу гідродистиляції – перегонка з водяною парою. Щоб добути 1 літр олії чайного дерева, необхідно переробити близько 100 кг пагонів і листя дерева.

     У складі олії чайного дерева понад 98 природних компонентів, корисних для організму. Основними органічними сполуками є терпінен і цинеол, які забезпечують протимікробний ефект. Також вони володіють зв’язувальною дією та підсушують, що корисно при будь-яких ураженнях шкіри і слизових оболонок. Препарати з олією чайного дерева використовують при захворюваннях верхніх дихальних шляхів, шкіри, сечостатевої системи, нирок. Для знезараження та боротьби з простудними захворюваннями, а також викликаними патогенною мікрофлорою.

     Олія чайного дерева надає потужний антивірусний ефект і допомагає імунній системі впоратися з грипом і застудами.
А також:

  1. Надає яскраво виражений бактерицидний (діє на грампозитивні та грамнегативні бактерії), противірусний, протигрибковий ефект;
  2. Забезпечує ранозагоювальну та протизапальну дію;
  3. Володіє легким знеболювальним ефектом;
  4. Знімає больові відчуття та набряклість при запальних процесах в суглобах не залежно від місця їх розташування;
  5. Очищає слизову ротової порожнини, відновлює мікрофлору, прибирає наліт з зубів, повертає диханню свіжість, оскільки активно бореться із запальними процесами в порожнині рота;
  6. Через легку стимуляцію нервової системи допомагає швидко концентрувати увагу та запам’ятовувати інформацію, активізує розумову діяльність;
  7. Нормалізує нестабільний емоційний стан. Показала прекрасні результати при депресії, різких змінах настрою, стані підвищеної збудженості, істериках. Викликає стан гармонії. Позбавляє від безсоння.
Close

IMMUNE ON

299 грн.
Таблетки на рослинній основі - підвищують захисні властивості організму і його резистентність до різних несприятливих факторів зовнішнього середовища та знижують ризик захворюваності вірусами та бактеріями, що потрапляють до організму через дихальні шляхи. Щоденне вживання ImmuneON не просто забезпечує організм рекомендованою добовою нормою корисних нутрієнтів, а й створює надійний захист від потрапляння шкідливих мікробів до організму.

Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *