Antapanacea

Натуральний екстракт евкаліпта: користь та призначення1 min read

Поділитись

Час читання: < 1 хв.

   Екстракт евкаліпта зарекомендував себе в лікувальній практиці, як потужний антисептичний і загальнозміцнювальний засіб. До його складу входять дубильні речовини, смоли, органічні кислоти, флавоноїди та багато інших речовин. Цей насичений склад негативно діє на патогенні мікроорганізми, надає зв’язувальну, бактерицидну та місцеву протизапальну дію.

   Одним з основних корисних компонентів екстракту евкаліпта є цинеол – терпен, що володіє антисептичною, протизапальною та спазмолітичною дією. Він сприяє посиленню функції слизових залоз дихальних шляхів і стимулює секреторні процеси, що, своєю чергою, сприяє розрідженню та легшому відділенню мокротиння при кашлі.

Крім цього екстракт евкаліпта володіє:

 1. Протимікробною дією – згубно впливає на грампозитивні та грамнегативні бактерії, віруси, найпростіші та патогенні гриби;
 2. Протиалергічним ефектом;
 3. Ранозагоювальною дією;
 4. Седативною дією – допомагає впоратися з легкою депресією, невротичними розладами, неврозами, безсонням.
 5. Стимулювальною дією на травні процеси в органах шлунково-кишкового тракту, підвищує апетит.
 6. Позитивною дією на роботу серцевого м’яза. Він сприяє збагаченню міокарда киснем, зміцнює м’язові волокна, що призводить до відновлення нормальної роботи серця.
 7. Легким болезаспокійливим ефектом.

     Найчастіше екстракт евкаліпта використовують при запальних процесах верхніх дихальних шляхів, захворюваннях вірусної або бактеріальної етіології, на слизових оболонках, шкірі, молочних залозах, міозиті, артриті та багатьох інших захворюваннях. Препарати на основі екстракту евкаліпта знаходять своє застосування в гінекологічній і урологічній практиці, в стоматології, при лікуванні інфікованих ран і гнійних уражень шкіри, при застудах, хворобах респіраторних органів і легень. Його ефективно використовують на ранніх стадіях інфікування туберкульозом, щоб очистити організм від мікобактерій.

Close

GOOD MOOD

Good Mood - унікальна розробка бренду ANTA Panacea. Це дієтична добавка, що містить у складі екстракт канабісу, який дозволяє відновлювати та підтримувати психологічну рівновагу, але не містить галюциногенів. Регулярне вживання цього комплексу екстрактів рослин-антидепресантів позитивно впливає на нервову систему: допомагає усунути емоційний дисбаланс та перепади настрою, звільнитись від апатії та роздратованості

ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ

  Close

  HERB ENERGY

  Herb Energy - джерело надходження натуральних вітамінів, мінералів й антиоксидантів, що містяться у рослинних екстрактах. Вони дозволяють природним шляхом відчути прилив енергії та життєвих сил і покращують загальне самопочуття. Препарат Herb Energy допоможе швидко відновитись після тривалих фізичних і розумових навантажень. Він швидко стимулює організм і дозволить активно відпочивати навіть після насиченого робочого дня.

  ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ

   Close

   IMMUNE ON

   350 грн.
   Таблетки на рослинній основі - підвищують захисні властивості організму і його резистентність до різних несприятливих факторів зовнішнього середовища та знижують ризик захворюваності вірусами та бактеріями, що потрапляють до організму через дихальні шляхи. Щоденне вживання ImmuneON не просто забезпечує організм рекомендованою добовою нормою корисних нутрієнтів, а й створює надійний захист від потрапляння шкідливих мікробів до організму.

   Поділитись

   Залишити відповідь

   Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *