Antapanacea

Екстракт прополісу – унікальний природний антибіотик1 min read

Поділитись

Час читання: < 1 хв.

     Прополіс – це темна клейка речовина, яку виділяють бджоли в процесі життєдіяльності. Вони використовують його для дезінфекції осередків сот перед кладкою матки.

Ця особлива речовина володіє цілющими функціями. У складі прополісу:

  • Водо- та жиророзчинні вітаміни – А, Е, В1, В2, Н, В6, С, Р;
  • Амінокислоти – аланін, аргінін, валін, гліцин, ізолейцин, лізин, лейцин, пролін, тирозин, триптофан і багато інших;
  • Флавоноїди;
  • Макро- та мікроелементи;
  • Смоли.

     Він володіє вираженими противірусним та антибактеріальним ефектами, а також надає дезінфікувальну, протизапальну, антитоксичну, судинозвужувальну та знеболювальну дію. Виступає як антиоксидантний та імуномодулювальний засіб, нейтралізує дію вільних радикалів і реактивує захисні сили організму.

     У медицині добре вивчено терапевтичну дію прополісу на органи дихальної системи. Він згубно діє на патогенні мікроорганізми, при цьому не викликає звикання. Речовина широко використовується для полоскання горла та проведення інгаляцій при застудах, гаймориті, ринітах, бронхітах, тонзилітах і пневмоніях, а також інших захворюваннях дихальної системи різного ступеня тяжкості.

Крім того, його застосовують для лікування захворювань:

  1. ШКТ – використовують при виразкових і запальних хворобах шлунка та дванадцятипалої кишки. Прополіс, потрапляючи на слизову шлунково-кишкового тракту, обволікає її, тим самим захищаючи від згубної дії шлункового соку. Запальний процес затихає, відновлюється секреторна та моторна функції органів шлунково-кишкового тракту.
  2. Серцево-судинної системи – зміцнює стінки судин, профілактує розвиток атеросклерозу, тромбозу й ішемічної хвороби серця.
  3. Органів чоловічої та жіночої репродуктивної системи – прискорює відновлення їх функцій.
  4. Порожнини рота – сприяє швидкому загоєнню ранок і зменшує запалення, освіжає подих.
  5. Шкіри – успішно використовується для лікування дерматитів, псоріазу, гнійних запальних процесів.

     Прополіс очищає організм від холестерину. Беручи участь у біохімічних процесах, покращує метаболізм і стимулює омолодження організму. Використовується в боротьбі з раковими клітинами.

Препарати з прополісом нерідко призначають дітям через мінімальну кількість протипоказань.

Close

IMMUNE ON

299 грн.
Таблетки на рослинній основі - підвищують захисні властивості організму і його резистентність до різних несприятливих факторів зовнішнього середовища та знижують ризик захворюваності вірусами та бактеріями, що потрапляють до організму через дихальні шляхи. Щоденне вживання ImmuneON не просто забезпечує організм рекомендованою добовою нормою корисних нутрієнтів, а й створює надійний захист від потрапляння шкідливих мікробів до організму.

Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *